RYOBI RAC270 chain 20cm 8" for chainsaw RY18CS20A - 5132005416
Product description
  • Compatible with Ryobi 18V 20cm compact chainsaw RY18CS20A
Key features according to our expert
  • Length: 20 mm
Specifications / All features
  • Brand: RYOBI
  • EAN: 4892210204547
  • Supplier number: RYOBI 5132005416
Length
20 mm